NK

NederlandsĀ Kampioenschap

Op deze pagina treft u het informatie aan over de NederlandseĀ Kampioenschappen in de B en C klasse.

NK 2019 totaal

Uitslag NK 2019

NoZeilno      Naam                          Naam Schip                 Punten1234567
1ZB 3Nico FeddesSilveren Maen22,5111016442,5
2VC 111OverwaterSchuimer32,3351111121,2
3VC 059PoelmannSnoeshaan33,3424751611,3
4VB 312van DuivendijkAtalante33,8532208213,8
5VB 294AbelnOW2 D'Liefde36,32105612141,3
6VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia37,08411321010,0
7VB 85Teunis HopmanHeksenketel39,8208349123,8
8HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar42,3109723516,3
9VB 304BernardWindbruid46,39118111416,3
10VB 239Joost PostGuillaume d'Orange51,01319956315,0
11VB 134Dirk VlaanderenDe Bijlegger58,87151387158,8
12VB 320Frans ZitmanPieternel61,014146916135,0
13VB 66VoogdCandelaer69,81513151018818,8
14VC 216PannekoekZuiderzee74,56612131018dsq
15ZB 5SpijkermanRobbe80,51712171413dsq7,5
16VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker81,51117181917612,5
17VB 195Kick MulderBruinvis82,01216141811920,0
18VB 313Jeroen MoolenaarST 987,51671915151717,5
19VB 302Teus KroonBlois van Treslong109,02120201720725,0
20VB 299Jan MiddelburgTjoenster111,819211612212023,8
21VB 305van den BergStalen Gijs117,518182121191922,5
Dag - uitslagen
Vrijdag

Uitslag VB/VC vrijdag

Zeilno      Naam                          Naam Schip                 Punten123
VC 111OverwaterSchuimer9,0351
VB 312van DuivendijkAtalante10,0532
VC 059PoelmannSnoeshaan10,0424
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen12,01110
VB 294AbelnOW2 D'Liefde17,02105
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia23,08411
VC 216PannekoekZuiderzee24,06612
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar26,01097
VB 304BernardWindbruid28,09118
VB 85Teunis HopmanHeksenketel31,02083
VB 320Frans ZitmanPieternel33,014136
VB 134Dirk VlaanderenDe Bijlegger34,071413
VB 313Jeroen MoolenaarST 941,015719
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange41,013199
VB 195Kick MulderBruinvis41,0121514
ZB 5SpijkermanRobbe44,0161216
VB 318Sjoerd OskanBU 37 Mosselkraker45,0111618
VB 66VoogdCandelaer52,0181717
VB 299Jan MiddelburgTjoenster55,0192115
VB 305van den BergStalen Gijs56,0171821
VB 302Teus KroonBlois van Treslong61,0212020
ZC 377MullerCourage69,0dnfdnfdnf

Uitslag VB/VC vrijdag Race 1

Zeilno      Naam                          Naam Schip                 TN-SC-M Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Delta
Tijd
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen11,012:49:03,01:04:03,01:02:56,1
VB 294AbelnOW2 D'Liefde22,012:51:10,01:06:10,01:03:22,125,9
VC 111OverwaterSchuimer33,012:55:56,01:10:56,01:03:44,948,7
VC 059PoelmannSnoeshaan44,012:58:59,01:13:59,01:04:10,81:14,7
VB 312van DuivendijkAtalante55,012:47:43,01:02:43,01:04:17,81:21,7
VC 216PannekoekZuiderzee66,012:58:11,01:13:11,01:04:22,31:26,2
VB 134Dirk VlaanderenBijlegger77,012:53:46,01:08:46,01:04:22,31:26,2
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia88,013:02:41,01:17:41,01:04:35,61:39,5
VB 304BernardWindbruid99,012:53:45,01:08:45,01:06:37,13:31,0
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar1010,012:49:19,01:04:19,01:07:00,73:41,0
VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker1111,012:52:31,01:07:31,01:07:03,14:04,6
VB 195Kick MulderBruinvis1212,012:56:47,01:11:47,01:07:39,34:43,2
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange1313,012:54:37,01:09:37,01:08:06,85:10,6
VB 320Frans ZitmanPieternel1414,013:00:08,01:15:08,01:08:34,05:37,9
VB 313Jeroen MoolenaarST 91515,012:59:31,01:14:31,01:09:03,76:07,6
ZB 5SpijkermanRobbe1616,012:57:10,01:12:10,01:09:40,26:44,0
VB 305van den BergStalen Gijs1717,012:58:01,01:13:01,01:10:04,07:07,9
VB 66VoogdCandelaer1818,012:58:58,01:13:58,01:10:28,57:32,4
VB 299Jan MiddelburgTjoenster1919,012:52:38,01:07:38,01:10:52,47:56,2
VB 85Teunis HopmanHeksenketel2020,012:56:12,01:11:12,01:11:09,08:12,9
VB 302Teus KroonBloys van Treslong2121,012:49:47,01:04:47,01:12:22,69:26,4
ZC 377MullerCouragednf23,0

Uitslag VB/VC vrijdag Race 2

Zeilno      Naam                          Naam Schip               TN-SC-M Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Delta
Tijd
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen11,014:31:24,01:06:24,01:05:14,7
VC 059PoelmannSnoeshaan22,014:40:38,01:15:38,01:05:36,722,0
VB 312van DuivendijkAtalante33,014:29:41,01:04:41,01:06:18,81:04,1
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia44,014:46:38,01:21:38,01:07:52,72:38,0
VC 111OverwaterSchuimer55,014:41:42,01:16:42,01:08:55,83:41,1
VC 216PannekoekZuiderzee66,014:45:33,01:20:33,01:10:51,15:36,4
VB 313Jeroen MoolenaarST 977,014:41:51,01:16:51,01:11:13,55:58,8
VB 85Teunis HopmanHeksenketel88,014:36:53,01:11:53,01:11:50,06:35,3
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar99,014:34:05,01:09:05,01:11:58,76:44,0
VB 294AbelnOW2 D'Liefde1010,014:40:18,01:15:18,01:12:06,96:52,2
VB 304BernardWindbruid1111,014:39:35,01:14:35,01:12:16,37:01,6
ZB 5SpijkermanRobbe1212,014:40:08,01:15:08,01:12:32,07:17,3
VB 320Frans ZitmanPieternel1313,014:45:42,01:20:42,01:13:38,88:24,1
VB 134Dirk VlaanderenBijlegger1414,014:43:43,01:18:43,01:13:41,28:26,5
VB 195Kick MulderBruinvis1515,014:44:22,01:19:22,01:14:48,29:33,5
VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker1616,014:40:27,01:15:27,01:14:55,89:41,1
VB 66VoogdCandelaer1717,014:43:43,01:18:43,01:15:00,19:45,4
VB 305van den BergStalen Gijs1818,014:45:28,01:20:28,01:17:13,011:58,3
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange1919,014:44:06,01:19:06,01:17:23,512:08,8
VB 302Teus KroonBlois van Treslong2020,014:36:52,01:11:52,01:20:17,412:08,8
VB 299Jan MiddelburgTjoenster2121,014:42:29,01:17:29,01:21:11,715:57,0
ZC 377MullerCouragednf23,0

Uitslag VB/VC vrijdag Race 3

Zeilno      Naam                          Naam Schip                   TN-SC-M Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Delta
Tijd
VC 111OverwaterSchuimer11,016:27:33,01:17:33,01:09:41,6
VB 312van DuivendijkAtalante22,016:21:16,01:11:16,01:13:03,83:22,1
VB 85Teunis HopmanHeksenketel33,016:24:16,01:14:16,01:14:12,94:31,2
VC 059PoelmannSnoeshaan44,016:35:47,01:25:47,01:14:25,04:43,4
VB 294AbelnOW2 D'Liefde55,016:28:15,01:18:15,01:14:56,45:14,8
VB 320Frans ZitmanPieternel66,016:32:34,01:22:3
4,0
1:15:21,05:39,4
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar77,016:22:22,01:12:22,01:15:23,95:42,3
VB 304BernardWindbruid88,016:29:48,01:19:48,01:17:19,67:37,9
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange99,016:30:21,01:20:21,01:18:36,98:55,2
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen1010,016:30:21,01:20:21,01:18:57,19:15,5
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia1111,016:45:35,01:35:35,01:19:28,79:47,0
VC 216PannekoekZuiderzee1212,016:41:46,01:31:46,01:20:43,111:01,4
VB 134Dirk VlaanderenBijlegger1313,016:38:40,01:28:40,01:23:00,113:18,4
VB 195Kick MulderBruinvis1414,016:38:50,01:28:50,01:23:43,514:01,9
VB 299Jan MiddelburgTjoenster1515,016:33:20,01:23:20,01:27:19,517:37,8
ZB 5SpijkermanRobbe1616,016:40:57,01:30:57,01:27:48,218:06,5
VB 66VoogdCandelaer1717,016:42:12,01:32:12,01:27:50,918:09,2
VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker1818,016:39:07,01:29:07,01:28:30,118:48,5
VB 313Jeroen MoolenaarST 91919,016:45:44,01:35:44,01:28:43,519:01,9
VB 302Teus KroonBlois van Treslong2020,016:34:25,01:24:25,01:34:18,624:37,0
VB 305van den BergStalen Gijs2121,016:50:24,01:40:24,01:36:20,626:39,0
ZC 377MullerCouragednf23,0
Zaterdag

Uitslag VB/VC zaterdag

Zeilno      Naam                          Naam Schip                 Punten123
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar10,0235
VC 111OverwaterSchuimer13,01111
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange14,0563
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia15,03210
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen23,01544
VB 304BernardWindbruid25,010141
VB 85Teunis HopmanHeksenketel25,04912
VC 059PoelmannSnoeshaan28,07516
VB 312van DuivendijkAtalante30,02082
VB 134Dirk VlaanderenDe Bijlegger30,08715
VB 294AbelnOW2 D'Liefde32,061214
VB 195Kick MulderBruinvis37,017119
VB 320Frans ZitmanPieternel38,091613
VC 216PannekoekZuiderzee40,0121018
VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker41,018176
VB 302Teus KroonBlois van Treslong42,016197
VB 313Jeroen MoolenaarST 946,0141517
VB 66VoogdCandelaer47,019208
ZB 5SpijkermanRobbe49,01313dsq
VB 299Jan MiddelburgTjoenster52,0112120
VB 305van den BergStalen Gijs58,0211819
ZC 377MullerCourage69,0dnfdnfdnf

Uitslag VB/VC zaterdag Race 1

Zeilno      Naam                          Naam Schip                 TN-SC-L Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Delta
Tijd
VC 111OverwaterSchuimer11,013:00:29,01:30:29,01:18:50,8
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar22,012:51:46,01:21:46,01:22:50,33:59,4
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia33,013:13:06,01:43:06,01:23:25,14:34,3
VB 85Teunis HopmanHeksenketel44,012:56:01,01:26:01,01:25:10,96:20,1
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange55,013:02:14,01:32:14,01:25:49,46:59,1
VB 294AbelnOW2 D'Liefde66,013:01:20,01:31:20,01:28:14,89:23,9
VC 059PoelmannSnoeshaan77,013:16:22,01:46:22,01:28:36,29:45,4
VB 134Dirk VlaanderenBijlegger88,013:07:54,01:37:54,01:29:10,610:19,8
VB 320Frans ZitmanPieternel99,013:12:08,01:42:08,01:29:50,811:00,0
VB 304BernardWindbruid1010,013:07:01,01:37:01,01:30:32,711:41,9
VB 299Jan MiddelburgTjoenster1111,012:54:49,01:24:49,01:30:39,111:48,3
VC 216PannekoekZuiderzee1212,013:16:24,01:46:24,01:31:43,612:52,8
ZB 5SpijkermanRobbe1313,013:10:32,01:40:32,01:32:05,313:14,5
VB 313Jeroen MoolenaarST 91414,013:14:34,01:44:34,01:32:24,313:33,5
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen1515,013:07:03,01:37:03,01:32:46,813:56,0
VB 302Teus KroonBlois van Treslong1616,012:51:01,01:21:01,01:33:35,914:45,1
VB 195Kick MulderBruinvis1717,013:14:58,01:44:58,01:34:31,315:40,5
VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker1818,013:05:53,01:35:53,01:34:31,915:41,1
VB 66VoogdCandelaer1919,013:07:54,01:37:54,01:35:04,816:14,0
VB 312van DuivendijkAtalante2020,013:07:44,01:37:44,01:38:48,519:57,7
VB 305van den BergStalen Gijs2121,013:16:26,01:46:26,01:39:04,120:13,3
ZC 377MullerCouragednf23,0

Uitslag VB/VC zaterdag Race 2

Zeilno      Naam                          Naam Schip                 TN-SC-L Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Delta
Tijd
VC 111OverwaterSchuimer11,014:45:46,01:05:46,057:18,5
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia22,014:53:10,01:13:10,059:11,91:53,4
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar33,014:38:38,058:38,059:24,12:05,5
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen44,014:42:17,01:02:17,059:32,62:14,0
VC 059PoelmannSnoeshaan55,014:51:34,01:11:34,059:36,92:18,4
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange66,014:46:44,01:06:44,01:02:06,14:47,6
VB 134Dirk VlaanderenBijlegger77,014:48:12,01:08:12,01:02:07,44:48,9
VB 312van DuivendijkAtalante88,014:42:03,01:02:03,01:02:44,05:25,4
VB 85Teunis HopmanHeksenketel99,014:43:23,01:03:23,01:02:46,15:27,6
VC 216PannekoekZuiderzee1010,014:52:53,01:12:53,01:02:50,05:31,4
VB 195Kick MulderBruinvis1111,014:49:55,01:09:55,01:02:57,65:39,1
VB 294AbelnOW2 D'Liefde1212,014:45:25,01:05:25,01:03:12,35:53,8
ZB 5SpijkermanRobbe1313,014:49:16,01:09:16,01:03:26,96:08,4
VB 304BernardWindbruid1414,014:48:08,01:08:08,01:03:35,36:16,8
VB 313Jeroen MoolenaarST 91515,014:52:35,01:12:35,01:04:08,56:50,0
VB 320Frans ZitmanPieternel1616,014:53:25,01:13:25,01:04:35,17:16,5
VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker1717,014:46:24,01:06:24,01:05:27,88:09,3
VB 305van den BergStalen Gijs1818,014:53:46,01:13:46,01:08:39,711:21,2
VB 302Teus KroonBlois van Treslong1919,014:39:32,059:32,01:08:46,711:28,2
VB 66VoogdCandelaer2020,014:51:21,01:11:21,01:09:17,711:59,2
VB 299Jan MiddelburgTjoenster2121,014:45:28,01:05:28,01:09:58,312:39,7
ZC 377MullerCouragednf23,0

Uitslag VB/VC zaterdag Race 3

Zeilno      Naam                          Naam Schip                 TN-SC-M Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Delta
Tijd
VB 304BernardWindbruid11,016:02:28,047:28,045:59,7
VB 312van DuivendijkAtalante22,016:00:35,045:35,046:43,944,2
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange33,016:02:46,047:46,046:44,144,4
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen44,016:03:23,048:23,047:32,51:32,8
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar55,016:03:27,048:27,050:28,84:29,1
VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker66,016:06:14,051:14,050:52,84:53,1
VB 302Teus KroonBlois van Treslong77,016:02:07,047:07,052:38,36:38,6
VB 66VoogdCandelaer88,016:12:23,057:23,054:40,58:40,8
VB 195Kick MulderBruinvis99,016:13:16,058:16,054:55,08:55,3
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia1010,016:22:29,01:07:29,056:06,710:07,0
VC 111OverwaterSchuimer1111,016:17:45,01:02:45,056:23,610:23,9
VB 85Teunis HopmanHeksenketel1212,016:11:51,056:51,056:48,610:48,9
VB 320Frans ZitmanPieternel1313,016:18:03,01:03:03,057:32,411:32,7
VB 294AbelnOW2 D'Liefde1414,016:16:50,01:01:50,059:13,113:13,4
VB 134Dirk VlaanderenBijlegger1515,016:20:54,01:05:54,01:01:41,315:41,6
VC 059PoelmannSnoeshaan1616,016:27:38,01:12:38,01:03:00,617:00,9
VB 313Jeroen MoolenaarST 91717,016:23:12,01:08:12,01:03:12,517:12,8
VC 216PannekoekZuiderzee1818,016:28:55,01:13:55,01:05:01,019:01,3
VB 305van den BergStalen Gijs1919,016:26:55,01:11:55,01:09:00,723:01,0
VB 299Jan MiddelburgTjoenster2020,016:21:09,01:06:09,01:09:19,123:19,4
ZC 377MullerCouragednf23,0
ZB 5SpijkermanRobbedsq23,0
Zondag

Uitslag VB/VC zondag

Zeilno      Naam                          Naam Schip                   Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Delta
Tijd
VB 294AbelnOW2 D'Liefde11,313:10:062:40:06,02:31:39,0
ZB 3Nico FeddesSilveren Maen22,513:09:31,02:39:31,02:33:03,001:24,0
VB 85Teunis HopmanHeksenketel33,813:07:04,02:37:04,02:36:23,004:44,0
VB 320Frans ZitmanPieternel45,013:24:02,02:54:02,02:37:27,005:48,0
VB 304BernardWindbruid56,313:12:17,02:42:17,02:37:29,005:50,0
ZB 5SpijkermanRobbe67,513:14:25,02:44:25,02:37:49,006:10,0
VB 134Dirk VlaanderenBijlegger78,813:20:06,02:50:06,02:39:48,008:09,0
VC 211Rombout JongejansAdriane Cornelia810,013:41:59,03:11:59,02:40:47,009:08,0
VC 059PoelmannSnoeshaan911,313:35:40,03:05:40,02:43:01,011:22,0
VB 318Sjoerd OskamBU 37 Mosselkraker1012,513:16:30,02:46:30,02:43:41,012:02,0
VB 312van DuivendijkAtalante1113,813:11:34,02:41:34,02:44:05,012:26,0
VB 66VoogdCandelaer1215,013:26:48,02:56:48,02:45:51,014:12,0
VB 239Joost PostGuillaume d'Orange1316,313:22:28,02:52:28,02:48:50,017:11,0
HA 12Sebald van RoyenHA 12 Schollevaar1417,513:12:20,02:42:20,02:49:12,017:33,0
VB 313Jeroen MoolenaarST 91518,813:31:06,03:01:06,02:49:40,018:01,0
VB 195Kick MulderBruinvis1620,013:28:58,02:58:58,02:50:16,018:37,0
VC 111OverwaterSchuimer1721,313:36:08,03:06:08,02:50:23,018:44,0
VB 305van den BergStalen Gijs1822,513:28:21,02:58:21,02:51:34,019:55,0
VB 299Jan MiddelburgTjoenster1923,813:18:32,02:48:32,02:53:50,022:11,0
VB 302Teus KroonBlois van Treslong2025,013:10:42,02:40:42,02:58:11,026:32,0
VC 216PannekoekZuiderzeedsq27,5
--