Uitslagen Hylper hurdsilereij 2019 VA

Uitslag Hylper hurdsilereij 2019

Uitslag Hylper hurdsilereij 21 en 22 september 2019 voor Platbodems A-klasse.

Zaterdag

Uitslag VA   ORC Triple Number

NoZeilno   Naam                                                       Naam Schip                    Punten12345
1126Willem van Rootselaar, VA126Daniëlle6,021321
248Tijmen van Rootselaar, VA48groote Beer6,013212
3172Erik Hermans, VA172ZA1 - de Jager9,032134
460Thom Dijksman, VA60Kaatje16,045543
5193Rederij Wadden BV BV, VA193Papegaai18,054457
6180Muiden Maritiem Maritiem, LE196De grote Jager27,0881065
7161Sander den HartogIjsvogel27,077776
8194Walter van Berkum, VA194HL3 De Struner29,066899
9179Tom van Rijn, VA179, Zonder HWBrut30,5910678
10201Frits Strating, VA201UQ32 d'olde grieze38,010991110
11208Enno Romkema, VA208Fleanende Ingel43,01111111011

VA Race 1

Starttijd: 2019/09/21  10:00:00,0      ORC Triple Number TN-Inshore-M

Zeilno   Naam                                                       Naam Schip                      Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Formule            
48Tijmen van Rootselaar, VA48Groote Beer11,010:42:34,042:34,049:46,0 =GT * 1,1692
126Willem van Rootselaar, VA126Daniëlle22,010:44:20,044:20,053:00,0 =GT * 1,1955
172Erik Hermans, VA172ZA1 - de Jager33,010:44:15,044:15,053:11,0 =GT * 1,2020
60Thom Dijksman, VA60Kaatje44,010:47:54,047:54,054:44,0 =GT * 1,1428
193Rederij Wadden BV BV, VA193Papegaai55,010:46:26,046:26,056:16,0 =GT * 1,2117
194Walter van Berkum, VA194HL3 De Struner66,010:49:45,049:45,056:21,0 =GT * 1,1328
161Sander den HartogIjsvogel77,010:47:22,047:22,056:49,0 =GT * 1,1994
180Muiden Maritiem Maritiem, LE196De grote Jager88,010:46:46,046:46,057:22,0 =GT * 1,2268
179Tom van Rijn, VA179, Zonder HWBrut99,010:50:28,050:28,059:38,0 =GT * 1,1818
201Frits Strating, VA201UQ32 d'olde grieze1010,010:51:53,051:53,01:02:26,0 =GT * 1,2033
208Enno Romkema, VA208Fleanende Ingel1111,010:55:50,055:50,01:04:21,0 =GT * 1,1525

VA Race 2

Starttijd: 2019/09/21  11:25:00,0      ORC Triple Number TN-Inshore-L

Zeilno   Naam                                                       Naam Schip                      Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Formule            
126Willem van Rootselaar, VA126Daniëlle11,012:19:45,054:45,01:05:02,0 =GT * 1,1879
172Erik Hermans, VA172ZA1 - de Jager22,012:20:15,055:15,01:05:10,0 =GT * 1,1794
48Tijmen van Rootselaar, VA48Groote Beer33,012:20:24,055:24,01:05:44,0 =GT * 1,1865
193Rederij Wadden BV BV, VA193Papegaai44,012:21:02,055:24,01:05:44,0 =GT * 1,1848
60Thom Dijksman, VA60Kaatje55,012:23:50,058:50,01:07:29,0 =GT * 1,1469
194Walter van Berkum, VA194HL3 De Struner66,012:25:51,01:00:51,01:09:33,0 =GT * 1,1429
161Sander den HartogIjsvogel77,012:24:02,059:02,01:09:37,0 =GT * 1,1793
180Muiden Maritiem Maritiem, LE196De grote Jager88,012:23:35,058:35,01:09:46,0 =GT * 1,1909
201Frits Strating, VA201UQ32 d'olde grieze99,012:25:00,01:00:00,01:11:01,0 =GT * 1,837
179Tom van Rijn, VA179, Zonder HWBrut1010,012:28:37,01:03:37,01:12:44,0 =GT * 1,1433
208Enno Romkema, VA208Fleanende Ingel1111,012:27:50,01:02:50,01:12:52,0 =GT * 1,1596

VA Race 3

Starttijd: 2019/09/21  13:30:00,0      ORC Triple Number TN-Inshore-M

Zeilno   Naam                                                       Naam Schip                      Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Formule            
172Erik Hermans, VA172ZA1 - de Jager11,014:34:01,01:04:01,01:16:57,0 =GT * 1,2020
48Tijmen van Rootselaar, VA48Groote Beer22,014:36:22,01:06:22,01:17:36,0 =GT * 1,1692
126Willem van Rootselaar, VA126Daniëlle33,014:35:04,01:05:04,01:17:47,0 =GT * 1,1955
193Rederij Wadden BV BV, VA193Papegaai44,014:35:32,01:05:32,01:19:24,0 =GT * 1,2117
60Thom Dijksman, VA60Kaatje55,014:40:33,01:10:33,01:20:37,0 =GT * 1,1428
179Tom van Rijn, VA179, Zonder HWBrut66,014:38:53,01:08:53,01:21:24,0 =GT * 1,1818
161Sander den HartogIjsvogel77,014:38:29,01:08:29,01:22:08,0 =GT * 1,1994
194Walter van Berkum, VA194HL3 De Struner88,014:42:44,01:12:44,01:22:242,0 =GT * 1,1328
201Frits Strating, VA201UQ32 d'olde grieze99,014:39:21,01:09:21,01:23:27,0 =GT * 1,2033
180Muiden Maritiem Maritiem, LE196De grote Jager1010,014:38:05,01:08:05,01:23:31,0 =GT * 1,2268
208Enno Romkema, VA208Fleanende Ingel1111,014:44:20,01:14:20,01:25:40,0 =GT * 1,1525
Zondag

VA Race 4

Starttijd: 2019/09/22  10:53:00,0      ORC Triple Number TN-Inshore-M

Uitslagen zondag volgen op 27 september

Zeilno   Naam                                                       Naam Schip                      Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Formule            
48Tijmen van Rootselaar, VA48Groote Beer11,012:01:59,01:08:59,01:20:39,0 =GT * 1,1692
126Willem van Rootselaar, VA126Daniëlle22,012:00:46,01:07:46,01:21:01,0 =GT * 1,1955
172Erik Hermans, VA172ZA1 - de Jager33,012:02:49,01:09:49,01:23:55,0 =GT * 1,2020
60Thom Dijksman, VA60Kaatje44,012:07:50,01:14:45,01:25:31,0 =GT * 1,1428
193Rederij Wadden BV BV, VA193Papegaai55,012:05:21,01:12:21,01:27:40,0 =GT * 1,2117
180Muiden Maritiem Maritiem, LE196De grote Jager66,012:04:48,01:11:48,01:28:05,0 =GT * 1,2268
179Tom van Rijn, VA179, Zonder HWBrut77,512:07:47,01:14:47,01:28:23,0 =GT * 1,1818
161Sander den HartogIjsvogel77,512:06:41,01:13:41,01:28:23,0 =GT * 1,1994
194Walter van Berkum, VA194HL3 De Struner99,012:11:51,01:18:51,01:29:19,0 =GT * 1,1328
208Enno Romkema, VA208Fleanende Ingel1010,012:12:06,01:19:06,01:31:10,0 =GT * 1,1525
201Frits Strating, VA201UQ32 d'olde grieze1111,012:13:01,01:20:01,01:36:17,0 =GT * 1,2033

VA Race 5

Starttijd: 2019/09/22  12:30:00,0      ORC Triple Number TN-Inshore-L

Uitslagen zondag volgen op 27 september

Zeilno   Naam                                                       Naam Schip                      Finish
Tijd
Gezeilde
Tijd
Gecorr.
Tijd
Formule            
126Willem van Rootselaar, VA126Daniëlle11,013:44:53,01:14:53,01:28:57,0 =GT * 1,1879
48Tijmen van Rootselaar, VA48Groote Beer22,013:45:43,01:15:43,01:29:50,0 =GT * 1,1865
60Thom Dijksman, VA60Kaatje33,013:52:29,01:22:29,01:34:36,0 =GT * 1,1469
172Erik Hermans, VA172ZA1 - de Jager44,013:51:34,01:21:34,01:36:12,0 =GT * 1,1794
180Muiden Maritiem Maritiem, LE196De grote Jager55,013:52:48,01:22:48,01:38:36,0 =GT * 1,1909
161Sander den HartogIjsvogel66,013:54:21,01:24:21,01:39:28,0 =GT * 1,1793
193Rederij Wadden BV BV, VA193Papegaai77,013:54:30,01:24:30,01:40:07,0 =GT * 1,1848
179Tom van Rijn, VA179, Zonder HWBrut88,013:57:44,01:27:44,01:40:18,0 =GT * 1,1433
194Walter van Berkum, VA194HL3 De Struner99,014:00:51,01:30:15,01:43:09,0 =GT * 1,1429
201Frits Strating, VA201UQ32 d'olde grieze1010,013:57:20,01:27:20,01:43:23,0 =GT * 1,837
208Enno Romkema, VA208Fleanende Ingel1111,014:00:18,01:30:18,01:44:43,0 =GT * 1,1596