Home Nieuwsbrieven Organisatie Kalender Uitslagen/foto's Vraag & Aanbod Weer Links
Jaarprijs 2014
Lemmer Ahoy
HT Race
Markervuur
Charity Cup
Deltaweek
Van Loon Hardzeild.
Mosselrace
Flevo Race
Ned Kampioenschap
Hylper Hurdsilery
Friesche Hoek
Jaarprijzen

Van Loon Hardzeildag 2016, 16 en 17 juli

Gemeten race 1

starttijd: 11:00:00,0 TCF

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

HB 186

NIEUWE MAEN Ed van der Dussen, Hoogaars

1

1,0

14:21:02,0

3:11:02,0

3:10:59,0

=GT * 0,9997

VB 311

DE VERLEIDING Maaike Steenstra, Lemsteraak

2

2,0

14:52:41,0

3:42:41,0

3:18:18,0

=GT * 0,8905

VC 130

DRONCKE OORT Dirk van Duivendijk, Schokker

3

3,0

14:55:05,0

3:45:05,0

3:19:02,0

=GT * 0,8843

VC 111

SCHUIMER Peter Overwater, Schokker

4

4,0

14:53:32,0

3:43:32,0

3:24:57,0

=GT * 0,9169

HB 1

WINDROOS Luuk Platschorre, Lemster Hoogaars

5

5,0

14:21:00,0

3:11:00,0

3:30:24,0

=GT * 1,1016

VC 104

DE SWANE Paul Berndt Everts, Schokker

6

6,0

15:06:02,0

3:56:02,0

3:35:55,0

=GT * 0,9148

RC 52

MIENTJE Maarten Vermeulen, Boeier

7

7,0

15:06:03,0

3:56:03,0

3:46:11,0

=GT * 0,9582

VC 313

DE BRUINE OS Jan Geuze, Schokker

8

8,0

15:13:32,0

4:03:32,0

3:46:51,0

=GT * 0,9315

HB 3

JETTY Kees Koenen, Hoogaars

9

9,0

14:52:19,0

3:42:19,0

3:55:21,0

=GT * 1,0586

Aanbrengtocht

Starttijd:   11:35:00,0        TCF 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

HB 186

NIEUWE MAEN Ed van der Dussen, Hoogaars

1

1,0

13:51:35,0

2:16:35,0

2:16:33,0

=GT * 0,9997

RC 52

MIENTJE Maarten Vermeulen, Boeier

2

2,0

14:10:35,0

2:35:35,0

2:29:05,0

=GT * 0,9582

HB 1

WINDROOS Luuk Platschorre, Lemster Hoogaars

3

3,0

13:50:33,0

2:15:33,0

2:29:19,0

=GT * 1,1016

HB 3

JETTY Feije Boxem, Hoogaars

4

4,0

14:03:43,0

2:28:43,0

2:35:21,0

=GT * 1,0446

 

Prijswinnaars

Zilveren Jetty:  Snelste hoogaars of hengst op gecorrigeerde tijd.

1. Nieuwe Maen, Ed van der Dussen

2. Windroos, Luuk Platschorre

3. Jetty, Kees Koenen

Rudolf Schönberg prijs:  Snelste schip op gecorrigeerde tijd, niet winnaar zilveren Jetty

1. De Verleiding, Maaike Steenstra

2. Droncken Oort, Dirk van Duivendijk

3. Schuimer, Peter Overwater

4. Windroos, Luuk Platschorre

5. De Swane, Paul Berndt Everts

6. Mientje, Maarten Vermeulen

7. De Bruine Os, Jan Geuze

8. Jetty, Kees Koenen

Erfgoed prijs:  Snelste houten schip op gecorrigeerde tijd.

1. Windroos, Luuk Platschorre

2. Mientje, Maarten Vermeulen

3. Jetty, Kees Koenen

Boskalis Trofee:  Snelste houten schip op gezeilde tijd, niet winnaar zilveren Jetty

1. De Wet, Marco van Belzen

2. Twa Susters, Guus van den Bosch

3. Alcyon, Tom Ekering

Ketel 1 Jenever prijs:  Snelste op gecorrigeerde tijd, aanbrengtocht.

1. Nieuwe Maen Ed van der Dussen
2. Mientje  Maarten Vermeulen
3. Windroos  Luuk Platschorre
4. Jetty Kees Koenen

 

 

© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie