Home Nieuwsbrieven Organisatie Kalender Uitslagen/foto's Vraag & Aanbod Weer Links
Terug

Van Loon Hardzeildag 2018, vrijdag 20 juli

Gemeten race 1

starttijd: 10:45:00,0 TCF

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

VB 321
ATALANTE TH 60
Dirk van Duivendijk, Visserm.Lem.aak
1
1,0
14:14:46,0
3:29:46,0
3:33:02,0
=GT * 1,0156
VB 311
DE VERLEIDING
Maaike Steenstra, Lemsteraak
2
2,0
14:51:26,0
4:06:26,0
3:37:40,0
=GT * 0,8833
HB 3
JETTY
Kees Koenen, Hoogaars
3
3,0
14:25:04,0
3:40:04,0
3:39:26,0
=GT * 0,9971
RC 52
MIENTJE
Maarten Vermeulen, Boeier
4
4,0
14:38:50,0
3:53:50,0
3:44:04,0
=GT * 0,9582
HB 1
WINDROOS
Luuk Platschorre, Lemster Hoogaars
5
5,0
14:16:23,0
3:31:23,0
3:44:42,0
=GT * 1,0630
VC 313
DE BRUINE OS
Jan Geuze, Schokker
6
6,0
14:51:06,0
4:06:06,0
3:50:40,0
=GT * 0,9373
VB 315
VENTJAGER HA 10
Luc vd Poel, Lemsteraak visser
7
7,0
14:35:46,0
3:50:46,0
3:52:08,0
=GT * 1,0059
VC 111
SCHUIMER
Peter Overwater, Schokker
dnc
10,0
VB 113
MARKIEZIN VAN VEERE
Piet Bouwman, Schokker
dnc
10,0

 

zaterdag 21 juli

Gemeten race 1

starttijd: 11:00:00,0 TCF

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

VC 111
SCHUIMER Peter Overwater, Schokker
1
1,0
15:56:09,0
4:56:09,0
4:34:32,0
=GT * 0,9270
VB 311
DE VERLEIDING Maaike Steenstra, Lemsteraak
2
2,0
16:10:50,0
5:10:50,0
4:34:34,0
=GT * 0,8833
VB 315
VENTJAGER HA 10 Luc vd Poel, Lemsteraak visser
3
3,0
15:40:50,0
4:40:50,0
4:42:29,0
=GT * 1,0059
HB 3
JETTY ARM 4 Kees Koenen, Hoogaars
4
4,0
15:49:21,0
4:49:21,0
4:48:31,0
=GT * 0,9971
RC 52
MIENTJE Maarten Vermeulen, Boeier
5
5,0
16:02:35,0
5:02:35,0
4:49:56,0
=GT * 0,9582
VC 313
DE BRUINE OS Jan Geuze, Schokker
6
6,0
16:17:47,0
5:17:47,0
4:57:51,0
=GT * 0,9373
VB 113
MARKIEZIN VAN VEERE Piet Bouwman, Schokker
dnf
10,0
 
 
 
 
VB 321
ATALANTE TH 60 Dirk van Duivendijk, Visserm.Lem.aak
dnf
10,0
 
 
 
 
HB 1
WINDROOS Luuk Platschorre, Lemster Hoogaars
ret
10,0
 
 
 
 

Old Gaffers

Starttijd:   11:10:00,0        TCF 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

20
GWYLAN Florence Meganck, Falmouth Working
1
1,0
14:45:01,0
3:35:01,0
3:24:55,0
=GT * 0,9530
21
HOPE OF MYLOR Karel de Leeuw, Falmouth Working
2
2,0
14:46:21,0
3:36:21,0
3:33:19,0
=GT * 0,9860
5
KRÜMEL Rasmuss Braun, Catkreuzer
3
3,0
15:55:47,0
4:45:47,0
3:40:55,0
=GT * 0,7730
27
PANDORA Kees Harschel, Falmouth Working
4
4,0
15:20:54,0
4:10:54,0
3:42:48,0
=GT * 0,8880
19
HEDWIG MARIA Adriana vd Sman, Falmouth Working
5
5,0
15:06:49,0
3:56:49,0
3:50:25,0
=GT * 0,9730
12
NOVATUS Theo Nieuwenhuizen, Catkreuzer
6
6,0
16:01:40,0
4:51:40,0
3:52:10,0
=GT * 0,7960
BEL 1039
ANEMONE Dirk Peeters, Vergrote Scheldejol
7
7,0
15:31:34,0
4:21:34,0
3:59:36,0
=GT * 0,9160
13
NIELS H Nick van Raay, Spitsgatter
8
8,0
15:54:07,0
4:44:07,0
4:12:01,0
=GT * 0,8870
TW 1
SYLVIA GREEN Sjef Menu, Tradewind Atoli
9
9,0
16:16:24,0
5:06:24,0
4:29:01,0
=GT * 0,8780
2422
CUM ANNEXIS Cees van Spierenburg, Colin Archer
dnf
13,0
 
 
 
 
14
ACAJOU Peter Sabbe, Kotter
dnf
13,0
 
 
 
 
7
GRACE Erik Frenks, Sou'wester 18
dnc
13,0
 
 
 
 

Ongemeten < 1050

Starttijd:   11:30:00,0        TCF 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

ZC 265
ZEEKOT Frans Hamers, Zeeschouw
1
1,0
15:05:16,0
3:35:16,0
3:35:16,0
=GT * 1,0000
16
't BREUGELTJE Frank Breugelmans, Lemmeraak
2
2,0
15:14:55,0
3:44:55,0
3:44:55,0
=GT * 1,0000
6
VR AAGJE CORNELIA Jaap Klootwijik, Vollenh.Bol
3
3,0
15:38:54,0
4:08:54,0
4:08:54,0
=GT * 1,0000
24
VROUWE ANNE DIRKJE Julian Hofman, Hoogaars
4
4,0
15:57:32,0
4:27:32,0
4:27:32,0
=GT * 1,0000
ZC 212
BESCHOUWING Donald van Hoek, Zeeschouw
5
5,0
16:04:31,0
4:34:31,0
4:34:31,0
=GT * 1,0000
9
JONGE SINJOOR Lieve Verheijden, Lemmeraak
6
6,0
16:04:41,0
4:34:41,0
4:34:41,0
=GT * 1,0000
22
BOREAS Karel Koenen, Steekhengst
7
7,0
16:16:28,0
4:46:28,0
4:46:28,0
=GT * 1,0000
8
LEPELAAR Gunter Quintelie, Lunstroo Hoogaars
8
8,0
17:05:00,0
5:35:00,0
5:35:00,0
=GT * 1,0000
18
DE ZEE Coerd de Heer, Palingboot
dnf
13,0
 
 
 
 
2
LUCTOR ET EMERGO Ferron de Jager, Zeeuwse Schouw
dnf
13,0
 
 
 
 
10
DEN HEILIGHEIT Rob Moree, Zeeschouw
dnf
13,0
 
 
 
 
VC 229
KENTERING Heinrich Meuren, Schokker
dnc
13,0
 
 
 
 

Ongemeten > 1050

Starttijd:   11:20:00,0        TCF 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

28
OLLIE B BOMMEL Maarten Stout, Lemsteraak
1
1,0
15:18:37,0
3:58:37,0
3:58:37,0
=GT * 1,0000
HB 142
DE WET Marco van Belzen, Hoogaars
2
2,0
15:26:20,0
4:06:20,0
4:06:20,0
=GT * 1,0000
26
MALLE BABBE Cindy van Dinther, Lemsteraak
3
3,0
15:38:42,0
4:18:42,0
4:18:42,0
=GT * 1,0000
TH 49
DRIE GEBROEDERS Ko Hamelink, Hoogaars
4
4,0
16:00:43,0
4:40:43,0
4:40:43,0
=GT * 1,0000
23
JAN KORNEEL TH5 Rolf Bringman, Hengst
5
5,0
16:10:08,0
4:50:08,0
4:50:08,0
=GT * 1,0000
YE 36
ANDRIES JACOB Jan But, Hoogaars
6
6,0
16:21:09,0
5:01:09,0
5:01:09,0
=GT * 1,0000
15
WOEPSTER J. Smit, Schokker
7
7,0
16:22:07,0
5:02:07,0
5:02:07,0
=GT * 1,0000
11
PEGASUS Pascal Viots, Hengst
8
8,0
17:00:00,0
5:40:00,0
5:40:00,0
=GT * 1,0000
TA 2
WII SILLE'T BESIIKJE Giorgio Ferri, Tjalk
dnf
16,0
 
 
 
 
ARM 17
VROUWE ADRIANA Ad van der Heijden, Hoogaars
dnf
16,0
 
 
 
 
4
ELISABETH (BETJE) Bram Nonnekes, Zeeuwse Schouw
dnf
16,0
 
 
 
 
VA 43
GEERTRUI Leen van der Mark, Hoogaars
dnf
16,0
 
 
 
 
25
NIEUWE ZORG PI 67 Jaap Littooij, Zeeuwse Schouw
dnf
16,0
 
 
 
 
TA 107
WESTFRIES Van Ewijk, Boeieraak
dns
16,0
 
 
 
 
3
ALCYON Ko Hamelink, Hoogaars
dnc
16,0
 
 
 
 

 

Prijswinnaars

Zilveren Jetty:  Snelste hoogaars of hengst op gecorrigeerde tijd.

1. Jetty, Kees Koenen

Rudolf Schönberg prijs:  Snelste schip op gecorrigeerde tijd, niet zijnde winnaar zilveren Jetty

1. Schuimer, Peter Overwater

2. De Verleiding, Maaike Steenstra

3. Ventjager, Luv van de Poel

Old Gaffersprijs, snelste schip in gecorrigeerde tijd

1. Gwylan, Florance Meganck

2. Hopes of Mylord, Karel de Leeuw

3. Krümel, Rasmuss Braun

Erfgoed prijs:  Snelste houten schip op gecorrigeerde tijd.

1. Jetty, Kees Koenen

2. Mientje, Maarten Vermeulen

Boskalis Trofee, snelste houten schip op gezeilde tijd

1. De Wet, Marco van Belzen

2. TH 49, Ko Hamelink

3. Jan korneel, Rof Bringman

Campveerse Toren bokaal, snelste schip kleiner dan 10,50 meter op gezeilde tijd

1. Zeekot, Frans Hamers

2. 't-Bengeltje, Frank Breugelmans

3. Aagtje Cornelia, Jaap Klootwijk

Masttop van der Meulen, snelste schip groeter dan 10,50 meter op gezeilde tijd

1. olie B.Bommel, Maarten Stout

2. De Wet, Marco van Belzen

3. Malle Babbe, Cindy van Dinther

Arnemuider Masttop, snelste schip in visserij uitvoering

1. TH 49, Ko Hamelink

2. Ventjager, Luv van de Poel

3. Jan korneel, Rof Bringman

 

 

© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie