Home Nieuwsbrieven Organisatie Kalender Uitslagen/foto's Vraag & Aanbod Weer Links
Markervuur
Terug

Markervuur Race 2018

16 en 17 juni 2018

Foto's staan hier

Totaaluitslag

No      Zeilno          Naam                                                                              Punten    wedstr
1
wedstr
2
1 ZB 3 Nico Feddes Silveren Maen 3,0 2 1
2 VC 211 Rombout Jongejans Adriana Cornelia 3,0 1 2
3 VB 85 Teunis Hopman Heksenketel 7,0 4 3
4 VB 134 Dirk Vlaanderen Bijlegger 10,0 3 7
5 HB 194 Evert de Graaf BU17 10,0 5 5
6 HA 12 Sebald van Royen HA12 Schollevaar 11,0 7 4
7 VB 313 J.A. Moolenaar Stavast (ST 9) 16,0 6 10
8 VB 195 Kick Mulder Bruinvis 17,0 8 9
9 VB 239 Joost J. Post Guillaume d'Orange 18,0 10 8
10 VB 302 T. Kroon Blois van Treslong 19,0 13 6
11 VB 318 Sjoerd Oskam BU37 Mosselkraker 21,0 9 12
12 ZB 5 Pieter Jan Spijkerman Robbe 23,0 12 11
13 VB 299 Jan Middelburg Tjoenster 24,0 11 13
14 VB 77 Laurens Meijer BRU 56 29,0 14 dnf

1e wedstrijd 16 juni

starttijd 11:25
    Naam schip # pt Finish Gez. tijd Gecor.tijd Delta
VC 211 Rombout Jongejans Adriana Cornelia 1 1,0 16:14:00 4:49:00 3:58:10
ZB 3 Nico Feddes Silveren Maen 2 2,0 15:41:18 4:16:18 4:05:40 00:07:30
VB 134 Dirk Vlaanderen Bijlegger 3 3,0 15:52:24 4:27:24 4:11:12 00:13:02
VB 85 Teunis Hopman Heksenketel 4 4,0 15:38:25 4:13:25 4:12:20 00:14:10
HB 194 evert de Graaf BU 17 5 5,0 15:56:42 4:31:42 4:12:46 00:14:36
VB 313 J.A. Moolenaar Stavast (ST 9) 6 6,0 15:58:12 4:33:12 4:13:50 00:15:40
HA 12 Sebald van Royen Schollevaar 7 7,0 15:31:58 4:06:58 4:18:43 00:20:33
VB 195 Kick Mulder Bruinvis 8 8,0 16:15:25 4:50:25 4:19:57 00:21:47
VB 318 Sjoerd Oskam Mosselkraker 9 9,0 15:44:47 4:19:47 4:24:26 00:26:16
VB 239 Joost J. Post Guillaume d'Orange 10 10,0 15:47:52 4:22:52 4:26:44 00:28:34
VB 299 Jan Middelburg Tjoenster 11 11,0 15:47:07 4:22:07 4:30:21 00:32:11
ZB 5 Pieter Jan Spijkerman Robbe 12 12,0 16:01:34 4:36:34 4:33:26 00:35:16
VB 302 T. Kroon Blois van Treslong 13 13,0 15:40:32 4:15:32 4:35:49 00:37:39
VB 77 Laurens Meijer BRU 56 14 14,0 17:01:01 5:36:01 5:36:37 01:38:27

2e wedstrijd 17 juni

Starttijd 10:45
    Naam   # pt finish Gez.tijd Gecor.tijd Delta
ZB 3 Nico Feddes Silveren Maen 1 1,0 14:50:41 4:05:41 3:55:29  
VC 211 Rombout Jongejans Adriana Cornelia 2 2,0 15:34:45 4:49:45 3:58:47 00:03:18
VB 85 Teunis Hopman Heksenketel 3 3,0 14:52:24 4:07:24 4:06:20 00:10:51
HA 12 Sebald van Royen Schollevaar 4 4,0 14:41:45 3:56:45 4:08:01 00:12:32
HB 194 Evert de Graaf BU 17 5 5,0 15:15:23 4:30:23 4:11:32 00:16:03
VB 302 T. Kroon Blois van Treslong 6 6,0 14:38:48 3:53:48 4:12:22 00:16:53
VB 134 Dirk Vlaanderen Bijlegger 7 7,0 15:19:33 4:34:33 4:17:55 00:22:26
VB 239 Joose J. Post Guillaume d'Orange 8 8,0 15:02:40 4:17:40 4:21:27 00:25:58
VB 132 Kick Mulder Bruinvis 9 9,0 15:37:13 4:52:13 4:21:34 00:26:05
VB 313 J.A. Moolenaar Stavast (ST 9) 10 10,0 15:29:21 4:44:21 4:24:11 00:28:42
ZB 5 Pieter Jan Spijkerman Robbe 11 11,0 15:17:56 4:32:56 4:29:51 00:34:22
VB 318 Sjoerd Oskam BU37 Mosselkraker 12 12,0 15:10:55 4:25:55 4:30:41 00:35:12
VB 299 Jan Middelburg Tjoenster 13 13,0 15:15:03 4:30:03 4:38:32 00:43:03
VB 77 Laurens Meijer BRU 56 dnf 15,0

 

© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie