Home Page Nieuws Rond- en Platbodem Kalender Uitslagen en foto's Vraag & Aanbod Weer en getij Links
Markervuur
Terug

Markervuur Race 2013

Uitslagen en foto's (onderaan)

B klasse

Totaaluitslag
          zaterdag zondag

No

Zeilno

 Naam

Schip

Punten

1

2

1

 85

Teunis Hopman

Heksenketel

3,0

1

2

2

194

Evert de Graaf

BU 17

5,0

 2

3

3

132

Ruud Schaap

Sterna

8,0

3

5

4

299

Jan Middelburg

Tjoenster

10,0

dnc

1

5

211

Rombout Jongejans

Adriana Cornelia

11,0

 4

7

6

186

Ed van der Dussen

Nieuwe Maen

13,0

dnc

4

7

195

J.E. Mulder

Bruinvis

15,0

dnc

6

8

134

D. Vlaanderen

Bijlegger

18,0

dnc

dnc


 

Zaterdag

.

 

 

 

 

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

 Naam

Schip

Pl

pt

 Tijd

 Tijd.

Formule

85

Teunis Hopman

Heksenketel

1

1,0

1:01:28,0

1:01:14,0

=GT * 0,9963

194

Evert de Graaf

BU 17

2

2,0

1:05:40,0

 1:04:30,0

=GT * 0,9823

132

Ruud Schaap

Sterna

3

3,0

1:09:34,0

1:05:09,0

=GT * 0,9364

211

Rombout Jongejans

 Adriana Cornelia

4

4,0

1:26:47,0

1:14:41,0

=GT * 0,8605

134

D. Vlaanderen

 Bijlegger

dnc

 9,0

 

 

 

186

Ed van der Dussen

Nieuwe Maen

 dnc

9,0

 

 

 

195

J.E. Mulder

Bruinvis

dnc

9,0

 

 

 

299

Jan Middelburg

 Tjoenster

dnc

9,0

 

 

 


Zondag

.

 

 

 

 

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

 Naam

Schip

Pl

pt

 Tijd

 Tijd.

Formule

299

Jan Middelburg

Tjoenster

1

1,0

2:40:28,0

 2:36:33,0

=GT * 0,9756

85

Teunis Hopman

Heksenketel

2

2,0

2:38:17,0

2:37:42,0

=GT * 0,9963

194

Evert de Graaf

BU 17 3 3,0

3 3,0

13:42:26,0

2:42:26,0

=GT * 0,9823

186

Ed van der Dussen

Nieuwe Maen

4

4,0

2:39:56,0

2:41:19,0

=GT * 1,0087

132

Ruud Schaap

Sterna

5

5,0

2:54:53,0

2:43:46,0

=GT * 0,9364

195

J.E. Mulder

 Bruinvis

6

6,0

3:06:36,0

2:52:37,0

=GT * 0,9251

211

Rombout Jongejans

Adriana Cornelia

7

7,0

3:24:51,0

2:56:16,0

=GT * 0,8605

134

D. Vlaanderen

Bijlegger

dnc

9,0

 

 

 

 

 

© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie