Home Nieuwsbrieven Organisatie Kalender Uitslagen/foto's Vraag & Aanbod Weer Links
HT Race
Terug

HT Race, 26 en 27 mei 2014

Kijk voor de foto's hier >

B en C klasse (gemeten)

Totaaluitslag
        gezeilde tijd   gecor.tijd    
Naam schip Zeil nr Rating Schipper uren min. sec. uren min. sec. score
HA12, Schollevaar VB314 0,9691 Sebald van Royen 6 44 31 6 32 1,026 1
Tjoenster VB199 0,9780 Jan Middelburg 6 56 12 6 47 2,616 2
Silveren Maen ZB 3 0,9741 Nico Feddes 7 6 26 6 55 23,32 3
OW.2 D'Liefde VB294 0,9677 R. Abeln 7 12 2 6 58 4,719 4
Windbruid VB304 0,9969 Ruud Bernhard 6 59 28 6 58 9,979 5
Nimrod VB242 0,9225 Wim Schurer 7 40 19 7 4 38,53 6
Visarend VB303 0,9964 Richard Kaan 7 16 44 7 15 9,666 7
Vrouwe Johanna Suzanna VB306 0,9219 J. van Loon 8 1 13 7 23 38,02 8
Strandloper VB170 0,9399 Willem Schotman 7 59 4 7 30 16,49 9
Robbe ZC372 0,9147 PieterJan Spijkerman 13 46 44 12 36 12,78 dnf
BU17 HB194 0,9820 Evert de Graaf 13 32 33 13 17 55,45 dnf
Mokkebank VC355 0,9232 P. Verhoeven 14 40 57 13 33 17,58 dnf
Adriana Cornelia VC211 0,8611 Rombout Jongejans 8 3 32 6 56 22,23 dsq
Bijlegger VB134 0,9362 Dirk Vlaanderen 13 48 30 12 55 38,5 dsq

Finishlijsten

Harlingen - Terschelling
      gezeilde tijd   gecor.tijd    
naam schip Zeilnr rating uren min. sec. uren min. sec. score
Adriana Cornelia VC211 0,8611 4 17 4 3 41 21,6 1
HA12, Schollevaar VB314 0,9691 3 52 30 3 45 18,9 2
Robbe ZC372 0,9147 4 6 44 3 45 41,2 3
BU17 HB194 0,9820 3 52 33 3 48 21,8 4
Tjoenster VB299 0,9780 3 54 59 3 49 48,8 5
Silveren Maen ZB 3 0,9741 3 56 55 3 50 46,8 6
Nimrod VB242 0,9225 4 11 23 3 51 54,1 7
Bijlegger VB134 0,9362 4 8 30 3 52 38,7 8
OW.2 D'Liefde VB294 0,9677 4 3 26 3 55 34,2 9
Windbruid VB304 0,9969 4 0 27 3 59 42,3 10
Visarend VB303 0,9964 4 5 53 4 4 59,9 11
Strandloper VB170 0,9399 4 21 42 4 5 58,3 12
Vrouwe Johanna Suzanna VB306 0,9219 4 28 36 4 7 37,3 13
Mokkebank VC355 0,9232 5 0 57 4 37 50,2 14

Terschelling - Harlingen
      gezeilde tijd gecor.tijd  
naam schip Zeinr rating uren min. sec. uren min. sec. score
HA12, Schollevaar VB314 0,9691 2 52 1 2 46 42,1 1
Tjoenster VB299 0,9780 3 1 13 2 57 13,8 2
Windbruid VB304 0,9969 2 59 1 2 58 27,7 3
OW.2 D'Liefde VB294 0,9677 3 8 36 3 2 30,5 4
Silveren Maen ZB 3 0,9741 3 9 31 3 4 36,5 5
Visarend VB303 0,9964 3 10 51 3 10 9,78 6
Nimrod VB242 0,9225 3 28 56 3 12 44,5 7
Vrouwe Johanna Suzanna VB306 0,9219 3 32 37 3 16 0,68 8
Strandloper VB170 0,9399 3 37 22 3 24 18,2 9
Robbe ZC372 0,9147 9 40 0 8 50 31,6 dnf
Mokkebank VC355 0,9232 9 40 0 8 55 27,4 dnf
BU17 HB194 0,9820 9 40 0 9 29 33,6 dnf
Adriana Cornelia VC211 0,8611 3 46 28 3 15 0,63 dsq
Bijlegger VB134 0,9362 9 40 0 9 2 59,8 dsq




© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie