Home Page Nieuws Rond- en Platbodem Kalender Uitslagen en foto's Vraag & Aanbod Weer en getij Links
Friesche Hoek 2010
Terug

Totaal uitslag

VC, ZC, HC en ongemeten klein klasse 6  
totaal 
pl  pts  zeilnr  naam schip  schipper  woonplaats  halfw.  TVF 
1 6,0  Deining  Nijman, Toon  Ijlst  0 0,9445 
2 7,0  VB 264  Swarte Swaen  P. Wennekes  Ophemert  0 0,9901 
3 8,0  ZC 154  Het Roode Klif  N. Feddes  Utrecht  0 0,8994 
4 13,0  0 Wyn en Wetter  J. Kampen  it Heidenskip  0 10,600
5 14,0  ZC 372  Robbe  P.J. Spijkerman  Amsterdam  0 0,9445 
6 18,0  VC 379  de Jonge Jannetje  Milders-Lubbert, Jantien  Langelille  0 0,8615 
7 26,0  VD 153  VD 153  Harry Bootsma  Emmeloord  0 0,9700 
8 28,0  VB 306  Vr. Joh. Suzanna  J. van Loon  Gouda  0 0,9212 
9 29,0  0 Menno Simons  E. Wiersema  Woudsend  0 10,000
10 29,0  LE29  Uttebelle  Bijlsma, Marten  Lemmer  0 0,9700 
11 30,0  LE 09  LE 09  C. de Vries  Lemmer  0 10,900
12 33,0  0 Skumkop  Meine  Aldeboarn  0 0,9600 
13 36,0  0 Feroaring  A. Siccama  Wirdum  0 0,9500 

Finislijsten

zeilnr  
naam schip  
gez. tijd   gecorr.
tijd  
pl   pts   gez. tijd   gecorr.
tijd  
pl   pts   gez. tijd   gecorr.
tijd  
pl   pts  
Deining  1:06:22 1:02:41 1 1,0  1:38:04 1:32:37 1 1 1:55:25 1:49:01 4 4
VB 264  Swarte Swaen  1:06:55 1:06:15 4 4,0  1:33:42 1:32:46 2 2 1:47:52 1:46:48 1 1
ZC 154  Het Roode Klif  1:12:40 1:05:21 2 2,0  1:43:44 1:33:18 3 3 2:00:43 1:48:34 3 3
0 Wyn en Wetter  1:01:50 1:05:33 3 3,0  1:28:42 1:34:01 5 5 1:47:22 1:53:49 5 5
ZC 372  Robbe  1:11:09 1:07:12 5 5,0  1:47:10 1:41:13 7 7 1:54:12 1:47:52 2 2
VC 379  de Jonge Jannetje  1:18:25 1:07:33 6 6,0  1:54:25 1:38:34 6 6 2:14:50 1:56:10 6 6
VD 153  VD 153  1:13:43 1:11:30 8 8,0  1:36:36 1:33:42 4 4 dns        14
VB 306  Vr. Joh. Suzanna  1:15:41 1:09:43 7 7,0  dns        14 2:10:38 2:00:20 7 7
0 Menno Simons  1:17:42 1:17:42 11 11,0  1:43:46 1:43:46 10 10 2:01:26 2:01:26 8 8
LE29  Uttebelle  1:17:00 1:14:41 9 9,0  1:45:12 1:42:03 9 9 2:08:23 2:04:32 11 11
LE 09  LE 09  1:13:45 1:20:23 13 13,0  1:32:56 1:41:18 8 8 1:52:53 2:03:03 9 9
0 Skumkop  1:20:26 1:17:13 10 10,0  1:51:23 1:46:56 11 11 2:12:43 2:07:24 12 12
0 Feroaring  1:24:11 1:19:58 12 12,0  dns        14 2:10:24 2:03:53 10 10

 

© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie