Home Nieuwsbrieven Organisatie Kalender Uitslagen/foto's Vraag & Aanbod Weer Links
Jaarprijs voortgang
Jaarprijs 2017
Jaarprijzen
Jaarprijsregelement
 
Jaarprijzen uit vorige jaren

Uitslagen van de jaarprijzen 2016

C- Klasse, 9 wedstrijden, 11 deelnemers

  1. VC 211 Adriana Cornelia, Rombout Jongejans
  2. VC 111 Schuimer, Peter Overwater
  3. VC 130 Droncke Oort, Dirk van Duivendijk

Alle uitslagen staan hier

B klasse, 11 wedstrijden, 24 deelnemers
  1. ZB 3 Silveren Swaen, Nico Feddes`
  2. VB 311 De Verleiding, Maaike Steenstra
  3. ZB 5 Robbe, PieterJan Spijkerman

Alle uitslagen staan hier

Uitslagen van de jaarprijzen 2015

C-klasse 9 wedstrijden, 10 deelnemers

  1. VC 111 Schuimer, Peter Overwater
  2. VC 130 Dronckeoord, Dirk van Duivendijk

B-klasse 9 wedstrijden, 24 deelnemers

  1. ZB 3 Silveren Maen, Nico Feddes
  2. VB 314 Schollevaer, Sebald v.Royen
  3. VB 186 Nieuw Maen, Ed van der Dussen

Alle uitslagen staan hier

Uitslagen van de jaarprijzen van 2014

C klasse 9 wedstrijden, 12 deelnemers

  1. VC 130 Droncke Oort, M van Duivendijk
  2. VC 111 Schuimer, Peter Overwater
  3. VC 211 Adriana Cornelia, Romboud Jongejans

B klasse: 17 wedstrijden, 27 deelnemers

  1. ZB 3 Silveren Maen, Nico Feddes
  2. VB 314 HA12 Schollevaer, Sebald van Royen
  3. VB 299 Tjoenster, Jan Middelburg

Uitslagen van de jaarprijzen van 2013

ZC klasse 13 wedstrijden, 3 deelnemers

  1. ZC 154 Het Roode Klif, Nico Feddes
  2. ZC 372 Robbe, PieterJan. Spijkerman
  3. ZC 266 De Kloek, Dries Bruinoge

VC klasse: 17 wedstrijden, 11 +2 deelnemers

  1. VC 130 Droncke Oort, M van Duivendijk
  2. VC 211 Adriana Cornelia, Romboud Jongejans
  3. VC 111 Schuimer, Peter Overwater

VB klasse: 18 wedstrijden, 26 deelnemers

  1. HB 186 Nieuwe Maen, Ed van der Dussen
  2. VB 85 Heksenketel, Teus Hopman
  3. VB 209 Tjoenster, Jan Middelburg

Volledeige uitslagen staan hier >

Uitslagen van de jaarprijzen van 2012

ZC klasse: 6 evenementen, 14 wedstrijden, 3 deelnemers

  1. ZC 154 Het Roode Klif Nico Feddes
  2. ZC 372 Robbe PieterJan Spijkerman
  3. ZC 266 De Kloek Dries Bruinoge

VC/HC klasse: 8 evenementen, 17 wedstrijden, 11 + 2 deelnemers

  1. VC 211 Adriana Cornelia, Rombout Jongejans
  2. HC 382 Swarte Parel, Danker Rijk
  3. VC 111 Schuimer, Peter Overwater

VB/HB klasse: 9 evenementen, 15 wedstrijden, 22 + 3 deelnemers

  1. HB 186 Nieuwe Maen, Ed van der Dussen
  2. VB 86 Heksenketel, Teus Hopman
  3. VB 85 Bijlegger, Dirk Vlaanderen

Volledige uitslagen staan hier >

Uitslagen van de jaarprizen van 2011

ZC klasse12 wedstrijden, 4 deelnemers

  1. ZC 154 Het Roode Klif A. Feddes
  2. ZC 372 Robbe P. J. Spijkerman
  3. ZC 266 De Kloek A. Bruinoge

VC klasse: 15 wedstrijden, 10 deelnemers

  1. VC 111 Schuimer, Overwater/Steenstra
  2. HC 382 Swarte Paerel, Danker Rijk
  3. VC 211 Adriana Cornelia, R. Jongejans

VB klasse:
18 wedstrijden, 26 deelnemers

  1. VB 29 Tjoenster, J Middelburg
  2. VB 164 Swarte Swaen, P. Wennekes
  3. VB 134 Bijlegger, D. Vlaanderen

Volledige uitslagen staan hier >

Uitslagen van de jaarprizen van 2010

ZC klasse: 12 wedstrijden, 4 deelnemers

  1. ZC 372 Robbe P. J. Spijkerman
  2. ZC 154 Het Roode Klif A. Feddes
  3. ZC 266 De Kloek A. Bruinoge

VC klasse:15 wedstrijden, 10 deelnemers

  1. VC 211 Adriana Cornelia, R. Jongejans
  2. HC 382 Swarte Paerel, Danker Rijk
  3. VC 111 Schuimer, Overwater/Steenstra

VB klasse: 18 wedstrijden, 26 deelnemers

  1. VB 164 Swarte Swaen, P. Wennekes
  2. HB 186 Nieuwe Maen, E. van der Dussen
  3. VB 85 Heksenketel, T. Hopman

Alle uitslagen staan hier >

Uitslagen van de jaarprijzen van 2009

  • ZC klasse: 10 wedstrijden, 5 deelnemers
  • 1e plaats: ZC 372 Robbe, P. J. Spijkerman
  • 2e plaars: ZC 154 Het Roode Klif, A. Feddes
  • 3e plaats: ZC 266 De Kloek, A. Bruinoge

  • VC klasse: 13 wedstrijden, 11 deelnemers
  • 1e plaars: VC 211 Adriana Cornelia, R. Jongejans
  • 2e plaars: VC 111 Schuimer, Overwater/Steenstra
  • 3e plaats: HC 382 Swarte Paerel, Danker Rijk

  • VB klasse: 13 wedstrijden, 22 deelnemers
  • 1e plaats: VB 85 Heksenketel T. Hopman
  • 2e plaats: HB 186 Nieuwe Maen E. van der Dussen
  • 3e plaats: VB 134 Bijlegger, D. Vlaanderen

Alle uitslagen staan hier >

Uitslagen van de jaarprijzen van 2008

  • ZC klasse: 14 wedstrijden, 4 deelnemers
  • 1e plaats: ZC 372 Robbe, P. J. Spijkerman
  • 2e plaats: ZC 154 Het Roode Klif, A. Feddes
  • 3e plaats: ZC 375 Marie Arjen, Groen
  • VC klasse:13 wedstrijden, 11 deelnemers
  • 1e plaats: VC 59 Snoeshaen, J. Poelmann
  • 2e plaats: VC 111 Schuimer, M.T. Steenstra
  • 3e plaats: HC 382 Swarte Parel, D. Rijk
  • VB klasse:17 wedstrijden, 25 deelnemers
  • 1e plaats: VB 85 Heksenketel, T. Hopman
  • 2e plaats: HB 186 Nieuwe Maen, E. van der Dussen
  • 3e plaats: VB 134 Bijlegger, D. Vlaanderen

Alle uitslagen staan hier >

Uitslagen van de jaarprijzen van 2007.

ZC klasse: 14 wedstrijden, 5 deelnemers
1e plaats: ZC 154 Het Roode Klif, A. Feddes
2e plaats: ZC 372 Robbe, P. J. Spijkerman
3e plaats: ZC 56 De Zingende Walvis, L. Compardi

VC klasse: 11 wedstrijden, 7 deelnemers
1e plaats: HC 382 Swarte Parel, D. Rijk
2e plaats: VC 59 Snoeshaen, J. Poelmann
3e plaats: VC 130 Droncke Oort, M. van Duivendijk

VB klasse: 14 wedstrijden, 26 deelnemers
1e plaats: VB 85 Heksenketel, T. Hopman
2e plaats: HB 186 Nieuwe Maen, E. van der Dussen
3e plaats: VB 134 Bijlegger, D. Vlaanderen

Volledige uitslagen hier > >

Uitslagen van de jaarprijzen van 2006.

Uitslagen van de jaarprijzen van 2005.

Uitslagen van de jaarprijzen van 2004.

Uitslagen van de jaarprijzen van 2003.

 
© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie