Home Home Klassenorganisatie Programma Deelnemers Uitslagen Verslag & Foto's
 

Uitslagen NK 2018

Uitslag NK Rond- en Platbodems B en C-Klasse 2018

No

Zeilno
Naam

Punten

1

2

3

4

1 ZB
3
Nico Feddes
Silveren Maen
12,0
3
1
2
6
2 VC
59
Joost Poelmann
Snoeshaan
14,0
4
4
4
2
3 VC
211
Rombout Jongejans
Adriana Cornelia
17,0
1
2
1
13
4 VB
134
D. Vlaanderen
Bijlegger
22,0
2
6
7
7
5 VC
111
Marije Overwater
Schuimer
25,0
6
10
5
4
6 VB
304
Ruud Bernard
Windbruid
29,0
9
12
3
5
7 VB
311
Maaike Steenstra
Verleiding
34,0
8
5
12
9
8 VC
216
Richard Pannekoek
Zuiderzee
35,0
10
9
6
10
9 VB
85
Teunis Hopman
Heksenketel
36,0
5
3
11
17
10 VB
314
Sebald van Royen
HA 12 Schollevear
40,0
15
16
8
1
11 VB
321
D. van Duivendijk
Atalante
46,0
16
17
10
3
12 VB
195
Kick Mulder
Bruinvis
47,0
7
13
16
11
13 VB
239
Joost Post
Guillaume d'`Orange
50,0
11
11
14
14
14 VB
318
Sjoerd Oskam
Mosselkraker
53,0
13
15
9
16
15 VB
170
Willem Schotman
Strandloper
59,0
14
7
13
dnf
16 VB
302
T.Kroon
Bloys van Treslong
59,0
19
8
17
15
17 VB
294
Remco Abeln
OW2 D'Liefde
60,0
18
14
20
8
18 VB
66
Bernard Voogd
Candelaer
67,0
20
20
15
12
19 VB
313
Jeroen Moolenaar
ST9
67,0
12
18
18
19
20 VB
312
A. Schuivens
Quiralex
75,0
17
19
21
18
21 VB
305
M. van de Berg
Stalen Gijs
86,0
21
21
19
dnf
22 ZC
377
W. Muller
Courage
93,0
22
22
24
dnf
23 VB
299
Middelburg
Tjoenster
93,0
23
23
22
dnf
24 VB
322
L. Meijer
BRU 56
96,0
24
24
23
dnf

 

Vrijdag 31 augustus. Race1

Zeilno

Scheepsnaam

Schipper

 

 

Finish

Tijd

Gezeilde

tijd

Gecorr

tijd

Delta

tijd

VC 211 Adriana Cornelia Rombout Jongejans 1 1,0 18:24:54,0 1:24:54,0 1:08:41,6  
VB 134 Bijlegger D. Vlaanderen 2 2,0 18:16:41,0 1:16:41,0 1:09:51,1 1:09,5
ZB 3 Silveren Maen Nico Feddes 3 3,0 18:14:31,0 1:14:31,0 1:11:04,4 2:22,9
VC 59 Snoeshaan Joost Poelmann 4 4,0 18:25:49,0 1:25:49,0 1:11:29,1 2:47,6
VB 85 Heksenketel Teunis Hopman 5 5,0 18:14:12,0 1:14:12,0 1:13:28,8 4:47,3
VC 111 Schuimer Marije Overwater 6 6,0 18:24:13,0 1:24:13,0 1:14:33,9 5:52,4
VB 195 Bruinvis Kick Mulder 7 7,0 18:28:24,0 1:28:24,0 1:14:42,9 6:01,4
VB 311 Verleiding Maaike Steenstra 8 8,0 18:31:18,0 1:31:18,0 1:16:02,6 7:21,1
VB 304 Windbruid Ruud Bernard 9 9,0 18:21:35,0 1:21:35,0 1:16:08,5 7:26,9
VC 216 Zuiderzee Richard Pannekoek 10 10,0 18:28:58,0 1:28:58,0 1:16:41,9 8:00,3
VB 239 Guillaume d'Orange Joost Post 11 11,0 18:16:55,0 1:16:55,0 1:17:10,2 8:28,7
VB 313 ST9 Jeroen Moolenaar 12 12,0 18:27:55,0 1:27:55,0 1:17:23,1 8:41,5
VB 318 Mosselkraker Sjoerd Oskam 13 13,0 18:19:52,0 1:19:52,0 1:18:44,4 10:02,9
VB 170 Strandloper Willem Schotman 14 14,0 18:31:20,0 1:31:20,0 1:19:21,0 10:39,5
VB 314 HA 12 Schollevear Sebald van Royen 15 15,0 18:16:10,0 1:16:10,0 1:20:27,3 11:45,7
VB 321 Àtalante D. van Duivendijk 16 16,0 18:20:00,0 1:20:00,0 1:20:52,8 12:11,2
VB 312 Quiralex A. Schuivens 17 17,0 18:31:16,0 1:31:16,0 1:21:10,4 12:28,8
VB 294 OW2 D'Liefde Remco Abeln 18 18,0 18:26:08,0 1:26:08,0 1:21:19,6 12:38,1
VB 302 Bloys van Treslong T.Kroon 19 19,0 18:13:03,0 1:13:03,0 1:22:15,7 13:34,1
VB 66 Candelaer Bernard Voogd 20 20,0 18:25:15,0 1:25:15,0 1:22:47,7 14:06,1
VB 305 Stalen Gijs M. van de Berg 21 21,0 18:30:54,0 1:30:54,0 1:24:36,6 15:55,0
ZC 377 Courage W. Muller 22 22,0 18:41:00,0 1:41:00,0 1:25:00,7 16:19,1
VB 299 Tjoenster Middelburg 23 23,0 18:23:40,0 1:23:40,0 1:29:25,4 20:43,8
VB 322 BRU 56 L. Meijer 24 24,0 18:37:53,0 1:37:53,0 1:35:57,9 27:16,3

 

Zaterdag 1 september. Race2

Zeilno

Scheepsnaam

Schipper

 

 

Finish

Tijd

Gezeilde

tijd

Gecorr

tijd

Delta

tijd

ZB 3 Silveren Maen Nico Feddes 1 1,0 15:50:09,0 1:10:09,0 1:06:54,5  
VC 211 Adriana Cornelia Rombout Jongejans 2 2,0 16:0318,0 1:23:18,0 1:0723,9 29,3
VB 85 Heksenketel Teunis Hopman 3 3,0 15:49:18,0 1:09:18,0 1:08:37,7 1:43:1
VC 59 Snoeshaan Joost Poelmann 4 4,0 16:03:42,0 1:23:42,0 1:09:43,3 2:48,8
VB 311 Verleiding Maaike Steenstra 5 5,0 16:03:43,0 1:23:43,0 1:09:43,7 2:49,1
VB 134 Bijlegger D. Vlaanderen 6 6,0 15:56:44,0 1:16:44,0 1:09:53,8 2:59,2
VB 170 Strandloper Willem Schotman 7 7,0 16:00:56,0 1:20:56,0 1:10:18,9 3:24,4
VB 302 Bloys van Treslong T.Kroon 8 8,0 15:43:05,0 1:03:05,0 1:11:02,3 4:07,8
VC 216 Zuiderzee Richard Pannekoek 9 9,0 16:02:43,0 1:22:43,0 1:11:18,6 4:24,1
VC 111 Schuimer Marije Overwater 10 10,0 16:00:35,0 1:20:35,0 1:11:20,9 4:26,4
VB 239 Guillaume d'Orange Joost Post 11 11,0 15:51:35,0 1:11:35,0 1:11:49,2 4:54,6
VB 304 Windbruid Ruud Bernard 12 12,0 15:57:02,0 1:17:02,0 1:11:53,7 4:59,2
VB 195 Bruinvis Kick Mulder 13 13,0 16:05:11 1:25:11,0 1:11:59,8 5:05,3
VB 294 OW2 D'Liefde Remco Abeln 14 14,0 15:56:43,0 1:16:43,0 1:12:26,2 5:31,6
VB 318 Mosselkraker Sjoerd Oskam 15 15,0 15:53:37,0 1:13:37,0 1:12:34,7 5:40,2
VB 314 HA 12 Schollevear Sebald van Royen 16 16,0 15:48:43,0 1:08:43,0 1:12:35,1 5:40,6
VB 321 Atalante D. van Duivendijk 17 17,0 15:52:07,0 1:12:07,0 1:12:54,6 6:00,0
VB 313 ST9 Jeroen Moolenaar 18 18,0 16:03:44,0 1:23:44,0 1:13:42,1 6:47,6
VB 312 Quiralex A. Schuivens 19 19,0 16:05:01,0 1:25:01,0 1:15:36,8 8:52,3
VB 66 Candelaer Bernard Voogd 20 20,0 15:58:03,0 1:18:03,0 1:15:48,1 8:53,6
VB 305 Stalen Gijs M. van de Berg 21 21,0 16:02:39,0 1:22:39,0 1:16:55,8 10:01,3
ZC 377 Courage W. Muller 22 22,0 16:18:28,0 1:38:28,0 1:22:52,8 15:58,2
VB 299 Tjoenster Middelburg 23 23,0 15:58:58,0 1:18:58,0 1:24:24,0 17:29,4
VB 322 BRU 56 L. Meijer 24 24,0 16:08:14,0 1:28:14,0 1:26:30,2 19:35,7

 

Zaterdag 1 september. Race3

Zeilno

Scheepsnaam

Schipper

 

 

Finish

Tijd

Gezeilde

tijd

Gecorr

tijd

Delta

tijd

VC 211 Adriana Cornelia Rombout Jongejans 1 1,0 17:56:55,0 1:26:55,0 1:10:19,5  
ZB 3 Silveren Maen Nico Feddes 2 2,0 17:45:03,0 1:15:03,0 1:11:35,0 1:15,5
VB 304 Windbruid Ruud Bernard 3 3,0 17:46:51,0 1:16:51,0 1:11:43,4 2:03,0
VC 59 Snoeshaan Joost Poelmann 4 4,0 17:56:53,0 1:26:53,0 1:12:22,4 2:03,0
VC 111 Schuimer Marije Overwater 5 5,0 17:52:05,0 1:22:05,0 1:12:40,6 2:21,1
VC 216 Zuiderzee Richard Pannekoek 6 6,0 17:57:06,0 1:27:06,0 1:15:05,3 4:45,9
VB 134 Bijlegger D. Vlaanderen 7 7,0 17:52:42,0 1:22:442,0 1:15:19,9 5:00,4
VB 314 HA 12 Schollevear Sebald van Royen 8 8,0 17:42:37,0 1:12:37,0 1:16:42,3 6:22,8
VB 318 Mosselkraker Sjoerd Oskam 9 9,0 17:48:00,0 1:18:00,0 1:16:54,0 6:34,6
VB 321 Àtalante D. van Duivendijk 10 10,0 17:46:05,0 1:16:05,0 1:16:55,2 6:35,8
VB 85 Heksenketel Teunis Hopman 11 11,0 17:47:42,0 1:17:42,0 1:16:56,8 6:37,3
VB 311 Verleiding Maaike Steenstra 12 12,0 18:04:35,0 1:34:35,0 1:18:46,7 8:27,2
VB 170 Strandloper Willem Schotman 13 13,0 18:01:17,0 1:31:17,0 1:19:18,4 8:59,0
VB 239 Guillaume d'Orange Joost Post 14 14,0 17:49:42,0 1:19:42,0 1:19:57,8 9:38,3
VB 66 Candelaer Bernard Voogd 15 15,0 17:53:02,0 1:23:02,0 1:20:38,5 10:19,1
VB 195 Bruinvis Kick Mulder 16 16,0 18:05:34,0 1:35:34,0 1:20:46,4 10:26,9
VB 302 Bloys van Treslong T.Kroon 17 17,0 17:41:51,0 1:11:51,0 1:20:54,6 10:26,9
VB 313 ST9 Jeroen Moolenaar 18 18,0 18:04:40,0 1:34:40,0 1:23:19,5 13:00,1
VB 305 Stalen Gijs M. van de Berg 19 19,0 18:01:07,0 1:31:07,0 1:24:48,7 14:29,2
VB 294 OW2 D'Liefde Remco Abeln 20 20,0 15:56:43,0 1:16:43,0 1:12:26,2 15:31,6
VB 312 Quiralex A. Schuivens 21 21,0 18:10:33,0 1:40:33,0 1:29:25,7 19:06,2
VB 299 Tjoenster Middelburg 22 22,0 18:01:09,0 1:31:09,0 1:37:25,3 27:05,8
VB 322 BRU 56 L. Meijer 23 23,0 18:12:24,0 1:42:24,0 1:40:23,6 30:04,1
ZC 377 Courage W. Muller 24 24,0 18:29:34,0 1:59:34,0 1:40:38,4 30:18,9

 

Zondag 2 september. Race4

Zeilno

Scheepsnaam

Schipper

 

 

Finish

Tijd

Gezeilde

tijd

Gecorr

tijd

Delta

tijd

VB 314 HA 12 Schollevear Sebald van Royen 1 1,0 10:49:06,0 1:19:06,0 1:23:33,2  
VC 59 Snoeshaan Joost Poelmann 2 2,0 11:16:44,0 1:46:44,0 1:28:54,5 5:21,3
VB 321 Àtalante D. van Duivendijk 3 3,0 1);58:34,0 1:28:34,0 1:29:32,4 5:59,2
VC 111 Schuimer Marije Overwater 4 4,0 11:12:36,0 1:42:36,0 1:30:50,5 7:17,3
VB 304 Windbruid Ruud Bernard 5 5,0 11:07:35,0 1:37:35,0 1:31:04,5 7:31,3
ZB 3 Silveren Maen Nico Feddes 6 6,0 1:05:57,0 1:35:57,0 1"31:31,0 7:57,8
VB 134 Bijlegger D. Vlaanderen 7 7,0 11:11:17,0 1:41:17,0 1:32:15,5 8:42,3
VB 294 OW2 D'Liefde Remco Abeln 8 8,0 11:09:20,0 1:39:20,0 1:33:47,4 10:14,2
VB 311 Verleiding Maaike Steenstra 9 9,0 11:24:22,0 1:54:22,0 1:35:15,4 11:42,2
VC 216 Zuiderzee Richard Pannekoek 10 10,0 11:22:22,0 1:52:22,0 1:36:52,3 13:19,1
VB 195 Bruinvis Kick Mulder 11 11,0 11:25:29,0 1:55:29,0 1:37:36,4 14:03,2
VB 66 Candelaer Bernard Voogd 12 12,0 11:11:07,0 1:41:07,0 1:38:12,3 14:39,1
VC 211 Adriana Cornelia Rombout Jongejans 13 13,0 11:35:45,0 2:05:45,0 1:41:44,7 18:11,5
VB 239 Guillaume d'`Orange Joost Post 14 14,0 11:13:23,0 1:43:23,0 1:43:43,5 20:10,3
VB 302 Bloys van Treslong T.Kroon 15 15,0 11:02:16,0 1:32:16,0 1:43:54,1 20:20,9
VB 318 Mosselkraker Sjoerd Oskam 16 16,0 11:18:21,0 1:48:21,0 1:46:49,3 23:16,1
VB 85 Heksenketel Teunis Hopman 17 17,0 11:19:42,0 1:49:42,0 1:48:38,2 25:05,0
VB 312 Quiralex A. Schuivens 18 18,0 11:34:43,0 2:04:43,0 1:50:55,4 27:22,2
VB 313 ST9 Jeroen Moolenaar 19 19,0 11:36:32,0 2:06:32,0 1:51:22,5 27:49,3
VB 170 Strandloper Willem Schotman dnf 25,0        
VB 299 Tjoenster Middelburg dnf 25,0        
VB 305 Stalen Gijs M. van de Berg dnf 25,0        
VB 322 BRU 56 L. Meijer dnf 25,0        
ZC 377 Courage W. Muller dnf 25,0        

 

© 2015 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie.