Home Home Klassenorganisatie Programma Deelnemers Uitslagen Verslag & Foto's

 

Uitslagen NK 2011

Einduitslag Klasse C
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd. Uitslagen per wedstrijd staan hier >

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 VC 111 Peter Overwater, Schokker        
Schuimer
7.0 1 1 4 2 1 1
2 ZC 154 Nico Feddes, Zeeschouw         
Het Roode Klif
12.0 2 3 2 1 3 2
3 HC 382 Danker Rijk, Hoogaars              
Swarte Paerel
20.0 4 2 1 3 2 6
4 VC 211 Rombout Jongejans, Schokker  
Adriana Cornelia
25.0 5 5 dnf 5 4 3
5 VC  59 Joost Poelmann, Schokker 
Snoeshaan
27.0 3 4 dnf 6 6 4
6 ZC 372 PieterJan Spijkerman, Zeeschouw
Robbe
28.0 6 dnf 3 4 5 5
7 ZC 266 Dries Bruinooge, Zeeschouw
De Kloek
42.0 dnf 6 dnf 7 7 7


Einduitslag Klasse B
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd. Uitslagen per wedstrijd staan hier >

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 VB 85 Teunis Hopman, Lemsteraak        Heksenketel 8.0 1 1 4 1 1 2
2 VB 299 Middelburg, Lemsteraak            
Tjoenster
13.0 4 4 1 5 2 1
3 VB 264 Peter Wennekes, Lemsteraak     
Swarte Swaen
23.0 2 5 2 13 8 3
4 VB132 Ruud Schaap, Lemsteraak              
Sterna
28.0 7 6 9 2 3 5
5 VB239 Joost Post, Lemsteraak    
Guilaume d'Orange
34.0 ocs 2 5 3 6 9
6 VB66 Bernard Voogd, Schokker           
Candelaer
36.0 6 8 3 9 5 7
7 VB304 Ruud Bernard, Lemsteraak          
Windbruid
36.0 8 9 13 4 7 4
8 VB134 Dirk Vlaanderen, Lemsteraak       
Bijlegger
40.0 3 7 8 6 10 8
9 VB195 Kick Mulder, Lemsteraak            
Bruinvis
45.0 9 10 7 7 12 6
10 HB186 Ed vd Dussen, Hoogaers          
Nieuwe Maan
52.0 5 3 ocs 12 4 14
11 VB175 Sebald v Royen, Lemsteraak       
Festina Lente
62.0 dnf 15 6 10 9 11
12 VB305 Mathijs vd Berg, Lemsteraak     
Stalen Gijs
69.0 dnf 13 12 11 13 10
13 VB170 Willem Schotman, Lemsteraak         Strandloper 73.0 dnf 12 10 14 11 13
14 VB310 Wouter v Hees, Lemsteraak              
DX11
74.0 dnf 11 dnf 8 15 12
15 VB237 BFHM van den Tempel, Lemsteraak   Stormvogel 84.0 dnf 14 11 15 14 15


Einduitslag Open Klasse
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd. (race 5 aangepast n.a.v. beslissing protest)

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 open  3 Ron de Meij, Lemsteraak      
Antares
6.0 1 1 1 1 2 1
2 open  1 A R Schijvens, Lemsteraak    
Quiralex
12.0 2 dnf 2 2 1 2
3 open  2 Willem Muller, Zeeschouw      
Courage
22.0 dnf dnf dnf 3 3 3
4 VC  158 Ernst Graspperhaus, Schokker  
Kaaiman
27.0 dnf 2 dns dns dns dns
© 2011 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie