Home Home Klassenorganisatie Programma Nieuws Deelnemers Uitslagen Verslag & Foto's

 

Uitslagen

Einduitslag NK 2010 C- Klasse

Let op: race 3 is de eerste wedstrijd op zondag
De uitslagen zijn per 8 sept gecorrigeerd en nu definitief.
(ivm onterechte aftrek en niet dubbeltellen van de langebaanwedstrijd)

Uitslag TVF - c / PHRF tcf PHRF tcf
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd ------ Finishlijsten
hier > 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 ZC 334 Maartjes Maat
Rob de Gooier, Zeeschouw
16.8 (dnf) 2 2 7 4 1
2 HC 382 Swarte Paerel
DJM Rijk, hoogaars
18.0 (dnf) 4 4 2 2 3
3 VC 111 Schuimer
overwater/steenstra, schokker
19.8 2 1 (8) 6 1 5
4 ZC 154 Het Roode Klif
Nico Feddes, zeeschouw
26.0 (dnf) 6 3 4 5 4
5 ZC 372 Robbe
Spijkerman PieterJan, Zeeschouw
26.9 (dnf) 3 11 1 8 2
6 VC 211 Adriana Cornelia
Jongejans, Schokker
32.0 (dnf) 5 5 3 3 8
7 VC 130 Droncke oort
Dirk van Duivendijk, Schokker
36.9 1 (8) 7 8 7 7
8 VC 59 Snoeshaan
Joost Poelmann, schokker
39.0 (dnf) 10 6 5 6 6
9 VC 307 Artuza
J C v Oven, Vollenhovense bol
49.9 (dnf) 7 1 dnf dnf 9
10 VC 216 Zuiderzee
R J Pannekoek, Lemsteraak
60.0 (dnf) 11 9 9 9 11
11 ZC 266 De Kloek
Dries Bruinooge, zeeschouw
61.0 (dnf) 9 10 10 dnf 10

Einduitslag NK 2010 B- Klasse

Let op: race 3 is de eerste wedstrijd op zondag
De uitslagen zijn per 8 sept gecorrigeerd en nu definitief.
(ivm onterechte aftrek en niet dubbeltellen van de langebaanwedstrijd)

Uitslag TVF - b / PHRF tcf PHRF tcf
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd ------ Finislijsten hier > 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 HB 186 Nieuwe Maan
E vd Dussen, hoogaers
8.6 (8) 3 2 1 1 1
2 VB 85 Heksenketel
Teunis Hopman, lemsteraak
18.9 (6) 1 4 6 4 2
3 VB 250 Fidelia
Ted v Rijnsoever, Lemsteraak
22.0 (15) 2 6 3 3 4
4 VB 132 Sterna
Ruud Schaap, Lemsteraak
23.9 (12) 5 1 2 6 5
5 VB 66 Candelaer
Bernard Voogd, Schokker
31.0 (11) 4 7 4 2 7
6 VB 264 Swarte Swaen
Peter Wennekes, Lemsteraak
34.0 2 (9) 5 7 8 6
7 VB 239 Guilaume d'Orange
Joost Post, Lemsteraak
41.0 (14) 10 3 5 7 8
8 VB 304 Windbruid
Ruud Bernard, Lemsteraak
41.9 1 (12) 11 12 12 3
9 VB 299 Tjoenster
Middelburg, Lemsteraak
49.0 9 7 (14) 10 5 9
10 VB 305 Stalen Gijs
Mathijs vd Berg, Lemsteraak
57.0 5 (16) 10 8 14 10
11 VB 134 Bijlegger
Dirk Vlaanderen, Lemsteraak
60.0 3 14 9 (dnf) 10 12
12 VB 195 Bruinvis
Kick Mulder, Lemsteraak
64.0 (13) 11 13 9 9 11
13 VB 8 DX 11 (VB 310)
W v Hees, Lemsteraak
66.0 (dnf) 8 8 11 11 14
14 VB 303 Visarend
R.Kaan, Lemsteraak
68.0 7 6 12 (13) 13 15
15 VB 306 vrw Johanna Suzanna
Joost v Loon, Lemsteraak
81.0 10 13 15 (dnf) dsq 13
16 VB 152 Onverdroten
SH Steenstra, Botter
84.0 4 15 16 (dnf) dnf 16

Einduitslag open klasse

No Zeilno Naam Punten 1 2 4 5 6
1 VC 158 Kaaiman
Ernst Graspperhaus, Schokker
8,6 3 2 1 1 1
2 open 2 Courage
Willem Muller, Schouw
16,8 1 1 dnf 2 3
3 VB 60 Groote Beer
Hugo Keuzenkamp, Lemsteraak
20,0 2 4 dnf 3 2
4 open 3 Miclou
Dick Sluis, Boeieraak
35,0 ocs 3 dnf 4 dnc
5 open 8 Antares
R de Meij, Lemsteraak
39,0 4 dnc dnc dnc dnc
6 open 7 vijfbeaufort
G Ruijs, schokker
42,0 dnc dnc dnc dnc dnc

 

© 2010 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie