Home Home Klassenorganisatie Programma Nieuws Deelnemers Uitslagen Verslag & Foto's

Wedstrijddocumenten

Aankondiging NK
Aankondiging Open
Inschrijving NK
Inschrijving Open
  NK wedstrijdbep.  
  Open wedstrijdbep.  
Downloads

Uitslagen

Ratinglijst deelnemers >
Finishlijsten klasse C >
Finishlijsten klasse B >

Klassements uitslagen Open klasse:
No Zeilno Naam Punten 2 4 5
1 open 6 DX11 Wouter van Hees, Lemsteraak 2,7 1 1 1
2 VB 60 Groote Beer Hugo Keuzenkamp, Lemsteraak 7,0 2 2 3
3 open 1 Courage Willem Muller, Schouw 12,0 4 4 4
4 GD 192 de Trije Bern Jan Cees van Rijckevorsel, friese kajuitschouw 15,0 3 6 6
5 open 5 Nettie Ab van Marrewijk, lemsteraak 18,0 dnf 5 2
6 open 4 RUTS J. Rutsen, Vollenhovense Bol 8.10 19,0 dnc 3 5
7 TB 81 Lola Celesta Maurice Jongmans, Tjalkjacht 25,0 dnc 7 7
8 open 2 de Liefde T.O. Sapp, Boeierschuit 33,0 dnc dnc dnc
8 open 3 Miclou Dick Sluis, Boeieraak 33,0 dnc dnc dnc
8 ZC 265 Zeekot Frans Hamers, zeeschouw 33,0 dnc dnc dnc

C Klasse

No Zeilno Naam Punten 2 3 4 5
1 VC 111 Schuimer overwater/steenstra, schokker 11,9 1 2 2 7
2 VC 211 Adriana Cornelia Jongejans, Schokker 17,0 5 5 4 3
3 HC 382 Swarte Paerel DJM Rijk, hoogaars 19,0 4 3 6 6
4 ZC 372 Robbe Spijkerman PieterJan, Zeeschouw 21,9 8 1 5 8
5 ZC 334 Maartjes Maat Rob de Gooier, Zeeschouw 22,0 3 dns 3 2
6 VC 59 Snoeshaan Joost Poelmann, schokker 29,0 2 dsq 8 5
7 ZC 154 Het Roode Klif Nico Feddes, zeeschouw 29,8 dns dns 1 1
8 VC 304 Nootsaeck Sibout Nooteboom, lemsteraak 32,0 6 4 11 11
9 VC 379 de Jonge Jannetje Jantien Milders Lubbert, lemsteraak 39,0 dns dns 7 4
10 VC 216 Zuiderzee R J Pannekoek, Lemsteraak 39,0 7 dns 9 9
11 ZC 266 De Kloek Dries Bruinooge, zeeschouw 43,0 9 dnf 10 10
12 ZC 321 BU104 A. Veldhuizen, Zeeschouw 56,0 dns dnc dnc dnc
12 VC 158 Kaaiman Ernst Graspperhaus, Schokker 56,0 dns dnc dnc dnc

B klasse:

No

Zeilno

Naam

Punten

2

3

4

5

1 VB 85 Heksenketel Teunis Hopman, lemsteraak 6,8 1 3 1 2
2 VB 264 Swarte Swaen Peter Wennekes, Lemsteraak 18,0 3 2 4 9
3 VB 304 Windbruid Ruud Bernard, Lemsteraak 18,9 2 1 6 10
4 VB 305 Stalen Gijs Mathijs vd Berg, Lemsteraak 21,0 4 7 7 3
5 HB 186 Nieuwe Maan E vd Dussen, hoogaers 28,0 8 4 12 4
6 VB 239 Guilaume d'Orange Joost Post, Lemsteraak 30,0 5 dnf 9 11
7 VB 195 Bruinvis Kick Mulder, Lemsteraak 34,0 14 12 3 5
8 VB 134 Bijlegger Dirk Vlaanderen, Lemsteraak 34,0 9 6 5 14
9 VB 299 Tjoenster Middelburg, Lemsteraak 34,0 6 9 13 6
10 VB 234 Seeburgh E v Opstal, lemsteraak 35,0 7 5 8 15
11 VB 132 Sterna Ruud Schaap, Lemsteraak 38,9 dns dns 2 1
12 VB 170 Strandloper W Y Schotman, lemsteraak 39,0 11 11 10 7
13 VB 237 Stormvogel BFHM van den Tempel, lemsteraak 45,0 10 8 15 12
14 VB 306 vrw Johanna Suzanna Joost v Loon, Lemsteraak 45,0 13 13 11 8
15 VB 303 Visarend R.Kaan, Lemsteraak 49,0 12 10 14 13
16 VB 152 Onverdroten SH Steenstra, Botter 68,0 dns dns 16 16
17 VB 233 Bolleboos Peter Kroes, Lemsteraak 72,0 dnc dns dnc dnc

 RDG-uitslagen zijn als volgt:

 

VB 239

Guilaume d'Orange Joost Post, Lemsteraak

race 3:

plaats no. 5

.

© 2007 Rond- en Platbodem Klassenorganisatie